Ubercart Veritrans (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: Not found
he: לא נמצא

en: Installed
he: מותקן

en: Debug
he: אתר באגים

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום
