Ubercart Veritrans (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: here
hr: ovdje

en: Installed
hr: Instaliran

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje
