Ubercart Veritrans (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
it: Attivato

en: Not found
it: Non trovato

en: here
it: qui

en: Installed
it: Installato

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Proceed to payment
it: Procedi al pagamento
