Ubercart Veritrans (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: Not found
ja: 見つかりません

en: here
ja: こちら

en: Installed
ja: インストール済み

en: Debug
ja: デバッグ

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い
