Ubercart Veritrans (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: here
nl: hier

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Proceed to payment
nl: Ga door naar afrekenen
