Ubercart Veritrans (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: here
pl: tutaj

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Proceed to payment
pl: Przejdź do płatności
