Ubercart Veritrans (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
pt: Ativado

en: Not found
pt: Não encontrado

en: here
pt: aqui

en: Installed
pt: Instalado

en: Debug
pt: Depuração

en: Proceed to payment
pt: Proceder para pagamento

en: IPN attempted for non-existent order @order_id.
pt: Tentativa IPN para encomendas não existentes @order_id.
