Ubercart Veritrans (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Not found
ru: Не найдено

en: here
ru: здесь

en: Installed
ru: Установлено

en: Debug
ru: Отладка

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Proceed to payment
ru: Продолжить оплату
