Ubercart Veritrans (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: Not found
sk: Nenájdené

en: here
sk: tu

en: Installed
sk: Inštalované

en: Debug
sk: Ladenie

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba
