Ubercart Abandoned Cart and Order Reminders (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Subject
da: Emne

en: Recipients
da: Modtagere

en: Sender
da: Afsender

en: Products
da: Produkter

en: (!price each)
da: (!price pr. styk)
