Ubercart Abandoned Cart and Order Reminders (7.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Subject
de: Betreff

en: Recipients
de: Empfänger

en: Sender
de: Absender

en: SKU
de: Artikelnummer (SKU)

en: Products
de: Produkte

en: (!price each)
de: (je !price)
