Ubercart Abandoned Cart and Order Reminders (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Subject
el: Θέμα

en: Recipients
el: Παραλήπτες

en: Sender
el: Αποστολέας

en: SKU
el: Κωδικός

en: Products
el: Προϊόντα
