Ubercart Abandoned Cart and Order Reminders (7.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Subject
es: Asunto

en: Recipients
es: Destinatarios

en: Sender
es: Remitente

en: SKU
es: Código SKU

en: Products
es: Productos

en: (!price each)
es: (!price por unidad)
