Ubercart Abandoned Cart and Order Reminders (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Subject
et: Teema

en: Recipients
et: Saajad

en: Sender
et: Saatja

en: SKU
et: Tootekood

en: Products
et: Tooted
