Ubercart Abandoned Cart and Order Reminders (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Subject
fi: Aihe

en: Recipients
fi: Vastaanottajat

en: SKU
fi: Koodi

en: Products
fi: Tuotteet

en: (!price each)
fi: (!price kappaleelta)
