Ubercart Abandoned Cart and Order Reminders (7.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Subject
fr: Objet

en: Recipients
fr: Destinataires

en: Sender
fr: Expéditeur

en: SKU
fr: Référence

en: Products
fr: Produits

en: (!price each)
fr: (!price pièce)

en: @attribute: @options
fr: @attribute : @options
