Ubercart Abandoned Cart and Order Reminders (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Subject
hu: Tárgy

en: Recipients
hu: Címzettek

en: Sender
hu: Feladó

en: SKU
hu: Cikkszám

en: Products
hu: Termékek

en: (!price each)
hu: (!price / darab)

en: Enter the email addresses to receive the invoice, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
hu: Email címek megadása a számlák fogadásához, címenként új sorba írva. Lehetőség van dinamikus email címek megadására megrendelés vezérjel használatával.
