Ubercart Abandoned Cart and Order Reminders (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Subject
it: Oggetto

en: Recipients
it: Destinatari

en: Sender
it: Mittente

en: SKU
it: Codice

en: Products
it: Prodotti

en: (!price each)
it: (!price ciascuno)
