Ubercart Abandoned Cart and Order Reminders (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ja: 件名

en: Recipients
ja: 受信者

en: Sender
ja: 送信者

en: Products
ja: 商品

en: (!price each)
ja: (各 !price)
