Ubercart Abandoned Cart and Order Reminders (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Subject
lt: Tema

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: Products
lt: Prekės

en: (!price each)
lt: (!price kiekvienas)
