Ubercart Abandoned Cart and Order Reminders (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Subject
lv: Temats

en: Recipients
lv: Adresāti

en: Sender
lv: Nosūtītājs

en: SKU
lv: Kods

en: Products
lv: Preces
