Ubercart Abandoned Cart and Order Reminders (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ro: Subiect

en: Recipients
ro: Destinatari

en: Sender
ro: Expeditor

en: SKU
ro: Cod

en: Products
ro: Produse
