Ubercart Abandoned Cart and Order Reminders (7.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ru: Тема

en: Recipients
ru: Получатели

en: Sender
ru: Отправитель

en: SKU
ru: Артикул

en: Products
ru: Товары

en: (!price each)
ru: (!price каждый)
