Ubercart Abandoned Cart and Order Reminders (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Subject
sk: Predmet

en: Recipients
sk: Adresáti

en: Sender
sk: Odosielateľ

en: SKU
sk: Kód tovaru

en: Products
sk: Produkty

en: (!price each)
sk: (!price za kus)
