Ubercart Abandoned Cart and Order Reminders (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Subject
sv: Ämne

en: Recipients
sv: Mottagare

en: Sender
sv: Avsändare

en: SKU
sv: Artikelnummer

en: Products
sv: Varor

en: (!price each)
sv: (!price styck)
