Ubercart Abandoned Cart and Order Reminders (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Subject
tr: Konu

en: Recipients
tr: Alıcılar

en: Sender
tr: Gönderen

en: SKU
tr: Ürün Stok Kodu

en: Products
tr: Ürünler

en: (!price each)
tr: (herbiri için !price )
