Ubercart Abandoned Cart and Order Reminders (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Subject
he: נושא

en: Recipients
he: נמענים

en: Sender
he: שולח

en: SKU
he: מק"ט

en: Products
he: מוצרים
