Ubercart Abandoned Cart and Order Reminders (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Recipients
is: Viðtakendur

en: Sender
is: Sendandi

en: SKU
is: VN

en: Products
is: Vörur
