Ubercart Abandoned Cart and Order Reminders (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Subject
uk: Тема

en: Recipients
uk: Отримувачі

en: Sender
uk: Відправник

en: SKU
uk: Артикул

en: Products
uk: Товари

en: (!price each)
uk: (!price за шт.)

en: Enter the 'From' email address, or leave blank to use your store email address. You may use order tokens for dynamic email addresses.
uk: Введіть електронну адресу відправника або залиште порожньою, аби використовувати електронну адресу магазину. Можна використовувати замінники для динамічних електронних адрес.

en: Enter the email addresses to receive the invoice, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
uk: Введіть електронні адреси, на які надсилати рахунок, по одній на рядок. Можна використовувати замінники для динамічних електронних адрес.
