Ubercart Authorize.Net Accept.js (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Production
hu: Termelés

en: Login ID
hu: Felhasználói azonosító

en: Transaction key
hu: Tranzakciókulcs

en: Environment
hu: Környezet

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Sandbox
hu: Homokozó
