Ubercart Authorize.Net Accept.js (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Production
pl: Produkcja

en: Transaction key
pl: Klucz transakcji

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Test mode
pl: Tryb testowy
