Ubercart Authorize.Net Accept.js (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Login ID
ca: ID d'identificació

en: Transaction key
ca: Clau de la transacció

en: Environment
ca: Entorn

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament
