Ubercart Authorize.Net Accept.js (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Production
cs: Výroba

en: Transaction key
cs: Transakční klíč

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Sandbox
cs: Sandbox (cvičný účet)
