Ubercart Authorize.Net Accept.js (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Production
fa: محصولات

en: Transaction key
fa: کلید تراکنش

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Test mode
fa: حالت آزمایش
