Ubercart Authorize.Net Accept.js (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Production
lv: Darba

en: Login ID
lv: Lietotāja ID

en: Transaction key
lv: Transakcijas atslēga

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Sandbox
lv: Smilšukaste
