Ubercart Authorize.Net Accept.js (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Login ID
ru: Логин ID

en: Transaction key
ru: Транзакционный ключ

en: Environment
ru: Окружение

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Sandbox
ru: Песочница

en: Test mode
ru: Тестовый режим
