Ubercart Authorize.Net Accept.js (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Production
sv: Produktion

en: Transaction key
sv: Transaktionsnyckel

en: Environment
sv: Miljö

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Sandbox
sv: Sandlåda

en: Test mode
sv: Testläge
