Ubercart Authorize.Net Accept.js (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Production
uk: Експлуатація

en: Login ID
uk: Логін ID

en: Transaction key
uk: Ключ трансакції

en: Environment
uk: Середовище

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Sandbox
uk: Пісочниця

en: Test mode
uk: Тестовий режим

en: Client key
uk: Клієнтський ключ
