Ubercart Authorize.Net Accept.js (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Title
da: Titel

en: Production
da: Produktion

en: Transaction key
da: Transaktionsnøgle

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Test mode
da: Testtilstand
