Ubercart Authorize.Net Accept.js (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Production
tr: Üretim

en: Login ID
tr: Giriş K. Adı

en: Transaction key
tr: İşlem kodu

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme
