Ubercart Authorize.Net Accept.js (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Production
vi: Sản phẩm

en: Login ID
vi: ID đăng nhập

en: Transaction key
vi: Chìa khóa giao dịch

en: Environment
vi: Môi trường

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán
