Ubercart Authorize.Net Accept.js (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Production
fi: Tuotanto

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Sandbox
fi: Harjoittelualue

en: Test mode
fi: Testi-tila
