Ubercart Authorize.Net Accept.js (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Production
ja: 運用中

en: Transaction key
ja: トランザクションキー

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Sandbox
ja: サンドボックス
