Ubercart Authorize.Net Accept.js (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: Production
de: Produktion

en: Transaction key
de: Transaktions-Schlüssel

en: Environment
de: Umgebung

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: Test mode
de: Testmodus
