Ubercart Authorize.Net Accept.js (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Login ID
fr: Identifiant (ID) de connexion

en: Transaction key
fr: Clé de transaction

en: Environment
fr: Environnement

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Sandbox
fr: Bac-à-sable

en: Test mode
fr: Mode test

en: Client key
fr: Clé client
