Ubercart Authorize.Net Accept.js (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Production
nl: Productie

en: Transaction key
nl: Transactiesleutel

en: Environment
nl: Omgeving

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Sandbox
nl: Testomgeving

en: Test mode
nl: Testmodus
