Ubercart Authorize.Net Accept.js (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Title
pt: Título

en: Production
pt: Produção

en: Login ID
pt: ID de Login

en: Transaction key
pt: Chave da transação

en: Environment
pt: Ambiente

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento
