Ubercart Authorize.Net Accept.js (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Production
sk: Produkcia

en: Transaction key
sk: Transakčný kľúč

en: Environment
sk: Prostredie

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Test mode
sk: Testovací režim
