Ubercart Addresses (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (90 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Country
sk: Krajina

en: Notes
sk: Poznámky

en: Unknown
sk: Neznámy

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: User settings
sk: Používateľské nastavenia

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: Address
sk: Adresa

en: Checkout
sk: Pokladňa

en: Close
sk: Zatvoriť

en: State/Province
sk: Štát/Kraj

en: Modified
sk: Upravené

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Select one...
sk: Vyberte jednu...

en: The address has been deleted.
sk: Adresa bola vymazaná.

en: Billing address
sk: Fakturačná adresa

en: Shipping address
sk: Doručovacia adresa

en: Add an address
sk: Pridať adresu

en: Edit address information
sk: Zmena adresných informácií

en: Address settings
sk: Adresné nastavenia

en: Configure the address settings.
sk: Konfigurácia adresných nastavení.

en: Addresses
sk: Adresy

en: Manage your addresses
sk: Upravovať vaše adresy

en: Address list
sk: Zoznam adries

en: Add address
sk: Pridať adresu

en: Add a new address.
sk: Pridať novú adresu.

en: View one saved address
sk: Zobraziť jednu uloženú adresu

en: Edit address
sk: Zmena adresy

en: Delete address
sk: Vymazať adresu

en: Add a new address
sk: Pridať novú adresu

en: Allows users to manage a set of addresses that can be referenced when placing an order.
sk: Umožní používateľom spravovať zoznam adries, ktoré sa môžu použiť pri objednávke.

en: Other settings
sk: Ostatné nastavenia

en: My account
sk: Môj účet

en: Save as
sk: Uložiť ako

en: Enter a name for this address (e.g. Home or Work)
sk: Zadajte pomenovanie tejto adresy (napr. Doma alebo Práca)

en: Require that an address be entered during registration
sk: Adresa musí byť zadaná pri registrácii

en: Address book
sk: Adresár

en: Enter your delivery address and information here.
sk: Tu prosím vyplňte vašu doručovaciu adresu a vaše kontaktné údaje

en: My delivery information is the same as my billing information.
sk: Moja adresa doručenia je rovnaká ako fakturáčné údaje.

en: Enter your billing address and information here.
sk: Vložte vašu fakturačnú adresu a ďalšie potrebné údaje.

en: My billing information is the same as my delivery information.
sk: Moja fakturačná adresa je rovnaká ako dodacia adresa.

en: Checkout settings
sk: Nastavenia pokladne

en: Address fields
sk: Políčka adresy

en: No addresses found for customer.
sk: Pre zákazníka nebola nájdená žiadna adresa.

en: Full name of the zone
sk: Okres

en: Abbreviation of the zone
sk: Skratka okresu

en: Name of the country
sk: Názov krajiny

en: 2 digit country abbreviation
sk: 2-znaková skratka krajiny

en: 3 digit country abbreviation
sk: 3-znaková skratka krajiny

en: Street address 2
sk: Ulica 2

en: No countries found.
sk: Nebola nájdená žiadna krajina.

en: Address ID
sk: ID adresy

en: Country name
sk: Názov krajiny

en: administer users
sk: administrácia používateľov

en: The address ID
sk: ID adresy

en: The ID of the user who owns this address
sk: ID používateľa, ktorý vlastní túto adresu

en: The addressee's first name
sk: Meno z adresy

en: The addressee's last name
sk: Priezvisko z adresy

en: The addressee's phone number
sk: Telefónne číslo z adresy

en: The addressee's company name
sk: Názov firmy z adresy

en: The addressee's residence number and street
sk: Ulica a číslo domu z adresy

en: The addressee's residence number and street (continued)
sk: Ulica a číslo domu z adresy (poklačovanie)

en: The addressee's city of residence
sk: Mesto z adresy

en: The addressee's zone of residence
sk: Zóna z adresy

en: The addressee's postal code
sk: PSČ z adresy

en: The addressee's country of residence
sk: Štát z adresy

en: The name used to access this address
sk: Pomenovanie tejto adresy

en: The date this address was created
sk: Dátum vytvorenia tejto adresy

en: The date this address was last modified
sk: Dátum, kedy bola táto adresa naposledy zmenená

en: Ubercart Addresses
sk: Ubercart adresy

en: Default shipping address
sk: Predvolená adresa pre doručenie

en: Save address
sk: Uložiť adresu

en: The address is saved.
sk: Adresa bola uložená.

en: Are you are sure you want to delete this address? Once deleted, the address cannot be recovered.
sk: Vážne chcete vymazať túto adresu? Po jej vymazaní už ju nebude možné obnoviť.

en: The address could not be deleted.
sk: Adresu nie je možné vymazať.

en: If the address is the default shipping address
sk: Či adresa je predvolenou adresou pre doručenie

en: Use as my default shipping address
sk: Použiť ako predvolenú adresu pre doručenie

en: Default billing address
sk: Predvolená fakturačná adresa

en: If the address is the default billing address
sk: Či adresa je predvolenou fakturačnou adresou

en: Use as my default billing address
sk: Použiť ako predvolenú fakturačnú adresu

en: Add new addresses
sk: Pridať nové adresy

en: Edit an existing address
sk: Upraviť existujúce adresy

en: You already have an address named %name in your address book.
sk: Už máte adresu s názvom %name vo vašom adresári.

en: Default addresses
sk: Predvolené adresy

en: Other addresses
sk: Iné adresy

en: No addresses have been saved.
sk: Žiadne adresy zatiaľ neboli uložené.

en: House number
sk: Číslo domu
