Ubercart Addresses (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (28 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: more
af: meer

en: view
af: bekyk

en: Overview
af: Oorsig

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: - None -
af: - Geen -

en: Country
af: Land

en: Link
af: Skakel

en: edit
af: redigeer

en: View
af: Wys

en: Unknown
af: Onbekend

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Overridden
af: Oorheers

en: Checkout
af: Betaal punt

en: Permissions
af: Regte

en: Apply
af: Pas toe

en: My account
af: My rekening

en: permissions
af: permissies

en: Access type
af: Toegangstipe

en: administer users
af: administreer gebruikers

en: Master
af: Meester
